Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
+ (123) 1800-453-1546
info@example.com

Related Posts

Eğitimler

Biz DTH olarak işe alacağımız personel ile çalışmakta olan personelimizin eğitimlerine önem veriyoruz. Bünyemizde bulunan uzman hekimler tarafıdan yapılan, yeni alınacak olan adayların oryantasyon eğitimleri, çalışan personel için periyodik olarak her üç ayda bir yapılan hizmet içi eğitimler ile teknolojik gelişmelerin takibini, yeniliklerin tanıtılmasını, yaptığımız işe uyarlanmasını ve hizmette kaliteyi arttırmayı amaçlıyor, başarıyı ilke ediniyoruz.

Sertifika

Çalışan personellerimizin yaptığı işi, mesleği gibi görmeleri; daha verimli olmalarını ve işini severek zevkle çalışalarını sağlayacaktır. Bu inançla düzenlenen kurs ile çalışanlarımızı Bakanlık onaylı sertifika ve belge sahibi yaptık.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar

Biz DTH olarak yataklı tedavi kurumları ve ADSM’lerde riskli alanlarda dezenfeksiyon ve sterilizasyon hizmeti veriyor, hastane enfeksiyonlarını önlemek ya da en aza indirmek ilkesiyle çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Bilimsel Toplantılar

Bilimsel toplantı ve kongrelere katılıyor, gelişen teknolojik gelişmeleri özenle takip ediyor, kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Mesul Müdür Toplantıları

Firmamız gelişen teknolojiler, yeni çıkan ürün veya cihazlar hakkında bilgi vermek için hizmet verdiğimiz hastanelerde görev yapan mesul müdürleri bir araya toplar. Son derece verimli geçen bu toplantılarda mesul müdürlerimiz, dinlenerek, bilgilenerek ve moral depolayarak geri dönerler.

Etkinlikler

Çalışanlarımızla zaman zaman bir araya geliyor ve yüz yüze konuşma imkanı buluyor, çalışanlarımızı daha yakından tanıma fırsatları yaratıyoruz. Özel günlerde kutlamalar yapıyor, moral ve enerji depoluyoruz.