Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
+ (123) 1800-453-1546
info@example.com

Related Posts

Title Image

Hakkımızda-1

Home  /  Hakkımızda-1

1994 Yılında Kurulduk

DTH Sağlık Hizmetleri Anonim Şirketi 1994 yılında kurulmuştur. İşletmeci olan kurucular, salık sektöründe 1983 yılından beri faaliyet göstermektedir. Dispossible enjektörün ilk tanıtımı ve kullanılmasında, mikrobiyolojik tanı aracı olan besiyerlerinin hazır kullanımına geçişinde aktif rol oynamışlardır.

1997 Yılında dezenfektan grubunu ekledik

Firmamız 1997 yılında bayilik ağına dezenfektan grubunu da ekleyerek hastanelerin ameliyathane, yoğunu bakım gibi yüksek riskli alanlarında çalışmaya başlamıştır.

Firmamız, ticari hayatında 2000 yılından itibaren kurumsallaşma sürecini de ekleyerek insan sağlığına ve çevreye saygılı, kaliteli ürün ve hizmet ilkesini ön planda tutmuştur.

Sektörel olarak bir ilke imza attık

2001 yılında ilgi alanlarındaki birikimlerini, hastanelerin ameliyathane ve yoğun bakım ünitelerinin dezenfeksiyon hizmetini de ekleyerek, sektörel olarak bir ilke daha imza atmıştır.

Enfeksiyonların önlenmesine önemli katkılar sağladık

2005 yılında sterilizasyon hizmetleri konusunda yurt içi ve yurt dışında araştırmalara başlamış sterilizasyon hizmetlerini de çalışma konusuna ekleyerek hastane enfeksiyonlarının önlenmesine önemli katkılar sağlamıştır.

Bilim Kurulu’nu oluşturduk

2006 yılında Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji konusunda uzman doktor ve hemşirelerin bulunduğu bilim kurulunu oluşturmuştur.

Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ)’nün, dezenfeksiyon ve sterilizasyon uygulamalarıyla ilgili kayıt ve kontrol sistemi ile bilimsel gelişim süreci, firmamız tarafından sürekli gözlenmekte ve hizmetlerimize yansıtılmaktadır.

Referanslarımız bir göstergedir

Hastanenin kalbi ve fabrikası durumunda olan merkezi sterilizasyon ünitesi ve ameliyathaneler gibi yüksek riskli alanların; dezenfeksiyon ve sterilizasyon hizmetlerinin, hizmet ve kalitesi için referanslarımız bir göstergedir.