Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
+ (123) 1800-453-1546
info@example.com

Related Posts

Neden Biz?

Sağlık personeli ile hizmet veriyoruz

Sağlık alanında eğitim almış, Bakanlık tarafından onaylı sertifikaya sahip kalifiye personellerimiz ile hizmet veriyoruz.

Geri izlenebilirliği otomasyon sistemi ile sağlıyoruz

Sterilizasyon hizmetlerimizde MSÜ’ye gelen malzemelerin kim tarafından teslim edildiği, kim tarafından teslim alındığı, hangi personel tarafından yapıldığı, işlemlerin hangi cihazlar kullanılarak sterilizasyonunun gerçekleştirildiği gibi verileri otomasyon sistemi ile kayıt altına alıyor, geri bildirimlerde “0” hata ilkesini benimsiyoruz.

Hizmetlerimizi uluslararası sertifikalarla belgeliyoruz

Kullandığımız çevre dostu-kaliteli ürünler ile hastane enfeksiyonlarını önlemek ya da en aza indirmek konusunda dünya literatürünü takip ediyor, çalışmalarımızı uluslararası akredite kuruluşlar tarafından firmamıza verilen sertifikalarla belgeliyoruz.

Eğitime önem veriyoruz

Sterilizasyon ve dezenfeksiyon hizmetlerinin vasıfsız elemanlarla yürütülemeyeceğini, temizlikte kullanılan ekipmanlarla yapılamayacağını beliyor, eğitimli ve kalifiye personellerimizle firmamız bünyesinde bulunan uzman hekimlerimiz tarafından her üç ayda bir hizmet içi eğitim veriyor, sürekli gelişen teknolojik imkanlardan en üst düzeyde yararlanmalarını, yeni ürünleri en verimli şekilde kullanmalarını sağlıyor, bilinçli, profesyonel, güler yüzlü personelimizle daha kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Hastane personeli ile uyumlu çalışıyoruz

Verdiğimiz hizmetlerin her aşamasında gerekli kontrollerimizi yapıyor, hizmet kalitemizi belgeliyor, kayıt altına alıyor, raporlarımızı EKK’ne sunuyor, EKK’nin direktifleri doğrultusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Malzeme temininde sıkıntı yaşamıyoruz

Malzeme alım sürecinde hastane satın alma biriminin yaşadığı sorunlara karşılık, hizmet verdiğimiz süre içinde en kaliteli malzemeleri ve çevre dostu ürünleri sorun yaşamadan temin ediyor ve hizmetin aksamasına izin vermiyor, devamlılığını sağlıyoruz.

Planlı ekip çalışması sayesinde personel tasarrufu sağlıyoruz

Vasıfsız elemanlarla yürütülen hizmetlerde belirli bir plan-program izlenmediğinden, daha fazla elemanla çalışıldığını, buna rağmen istenilen verimin alınamadığını biliyor, eğitimli kadromuz ve profesyonel ekip çalışması ile belirli bir plan-program çerçevesinde etkili ve kaliteli hizmet vermeye devam ediyor, personel tasarrufu sağlıyoruz.

Havuz sistemi dışında tutuluyoruz

Çalışan elemanlarımız sağlık personeli olduğundan Sağlık Bakanlığı’nın çıkardığı 2009/64 sayılı genelgede yer alan havuz kapsamı dışındadır ve asgari ücretin üzerinde ücret alırlar. Maddi refahın yanında huzurlu ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturuyor, sertifikalandırdığımız personellerin bu işi mesleği olarak görmesini ve devamlılıklarını sağlayarak tecrübeli, işini severek yapan elemanlarımızla fark yaratıyoruz.

Çalışmalarımızın periyodik olarak kontrollerini yapıyor, sorunlara anında çözüm üretiyoruz

Hizmet verdiğimiz süreçte kontrol sistemi itina ile takip ediliyor, periyodik olarak yapılan hava kültürlerini ve partikül ölçümlerini rapor haline getirerek kalitemizi belgeliyor, EKK ile paylaşıyor, örnek bir ekip çalışması ile alınması gereken önlemler varsa, birlikte karar alıp, zamanında müdahale ediyoruz.